Forum Klanu Ninja

Forum Klanu Ninja w grze Trackmania

Ogłoszenie

Witaj na stronie ninja :)

#1 2011-05-22 15:09:14

szymon130

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 64
Punktów :   

CounterStrike 1.6 server

SERWER
178.63.154.33:27015
Poszukujemy kogoś kto sie na tym zna i będzie tam administrował.
Zapraszamy wszystkich.


http://szymon130.info.tm/podpisxd.jpg

Offline

 

#2 2011-05-23 00:32:44

 krzys_pery

Administrator

status pery5@aqq.eu
2415373
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: CounterStrike 1.6 server

Przede wszystkim poszukujemy kogos kto z nami zechce zagrac


http://www.fotohost.trendythings.com.pl/images/036dwc6e90h2o2sr8czd.png

Offline

 

#3 2011-05-25 17:05:28

KuBBa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: CounterStrike 1.6 server

Ja z przyjemnością zajmę się "adminowaniem" ;d na tym serwerze:).

Offline

 

#4 2011-05-26 10:05:41

 krzys_pery

Administrator

status pery5@aqq.eu
2415373
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: CounterStrike 1.6 server

Jezeli tylko znasz sie na amxmodx to z przyjemnoscia dam ci admina odezwij sie na gg


http://www.fotohost.trendythings.com.pl/images/036dwc6e90h2o2sr8czd.png

Offline

 

#5 2011-05-31 09:00:52

f16marcin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 16
Punktów :   

Re: CounterStrike 1.6 server

Teraz trzeba się zastanowić jakiego moda wgrać . Tu macie większość znanych opis lecz jest ich znacznie więcej

Co to w ogóle ten Mod?

Modyfikacja gry komputerowej (lub po prostu mod) jest to jej przeróbka wykonana przez społeczność graczy. Zmiany mogą polegać np. na dodaniu nowych rodzajów broni, przedmiotów, przeciwników, postaci, trybów gry, plansz czy fabuły. Jeżeli zmiany dodają jedynie nowe elementy do oryginalnej gry, mod nazywamy z angielskiego partial conversion (częściowa przeróbka). Jeśli natomiast stworzona zostanie nowa gra, jest to total conversion (całkowita przeróbka).



1. GunGame
Modyfikacja, w której za zabicie określonej liczby przeciwników otrzymujemy kolejną broń. Zaczynamy od pistoletu Glock a kończymy na Nożu (Knife), przechądząc także przez Kałasza (AK-47), na każdym z poziomów posiadamy nóż (wyłączając poziom kiedy mamy Nada [HE Granade] wtedy mamy glocka). Na niektórych serwerach nie ma AWP, ciekawostką jest tryb: "Knife PRO" dzięki któremy, zabijając kogoś z noża przechodzimy na wyższy poziom. Dlatego co lepsi to "kniferzy"..

2. Warcraft 3 Mod (W3FT)
Mod, w którym możemy.. tak, tak wcielić się w postacie z gry Warcraft 3. Każda rasa ma inne moce, np. Ludzie (Humans) stają się niewidzialni, Wartownik (Warden) może stać się nieśmiertelny). Zabijając przeciwników zdobywamy doświadczenie (expirience). Awansując na kolejne poziomy (levele) wzmacniamy swoja postać. Każda z ras ma swój tzw. Ultimate, u ludzi jest to Teleport (ras jest bodajże 8, na niektórych serwerach może zdarzyć się więcej).

3. Zombie Swarm
Tutaj, Antyterroryści walczą z... Zombie (żywe trupy [heh]) Zombie posiadają dużą ilość HP i potrafią daleko skakać (CTRL+Space [tzw. Leap]), natomiast CT mają do dyspozycji cały arsenał. Na niekorzyść Zombie CT potrafią się zgrać (zwykle wink.gif ). Shotgun (odpycha umarlaki)+ MP5 potrafią zdziałać prawdziwe cuda. CT potrafią także zablokować przejście Tactical Shieldami. Jednak najważniejsza jest Gra zespołowa i zgranie....

4. Zombie Infection
Bardzo podobny do poprzednika, lecz tutaj na początku wszyscy są CT, a po chwili ujawnia sie zainfekowany chorobą. Zaczyna siąc zniszczenie w ich szeregach, przenosząc infekcję na innych, a oni jeszcze dalej... Tutaj także bardzo ważna jest gra zespołowa...

5. Hide and Seek (H'n'S)
Zabawa w chowanego, objaśnię zasady (może wreszcie wszyscy się nauczą).
Jest 2 CT, oni szukają. Terroryści mają 30 sekund na schowanie się. później gaśnie światło, a TT zostają unieruchomieni
(trudne słowo laugh.gif). Antyterroryści są wyposażeni w bron i latarki (wpisz w say /kolory). Kiedy CT znajdzie kogoś (świeci na niego) wtedy Terro zgaduję następny kolor latarki (przykład: ktoś mnie znajdzie, ma zielone światełko ja mówię "czerowny" a on zmienia). Jeśli Terro odgadnie szukający zostawia go, jeśli nie to cóż "papa". Można zostać zapytany przez drugiego, jeśli nie widział jak byłeś pytany...

6. SuperHero Mod (SH Mod)

Tutaj każdy może wcielić się w Super Herosa (Bohatera), zabijając przeciwników zdobywamy nowe moce superbohaterów znanych z komiksów Marvela, Gwiezdnych Wojen i dużo innych. Np jako SuperMan mamy od razu Kevlar i Helmet, posiadamy 150 HP i skaczemy naprawde wysoko....

7. PokeMod

Zapewne każdy słyszał o pokemonach (nawet internetowych biggrin.gif) tutaj na początku wybieramy sobie pokemona, szkolimy go zabijając (jaka twarda filozofia co nie?), możemy łapać nowe. Używając ich mocy pomagamy sobie zabić przeciwnika, np. możemy go zamrozić...

8. DeathMatch (DM)
Zwykle każdy na każdego, czyli wybierasz sobie broń z menu i możesz zabijać każdego, można tu poćwiczyć celność. Może zostać włączony tryb HeadShot Only, czyli aby zabić musisz trafić w głowę...

9. SoccerJam (piłka nożna)
Gra na boisku, dwie drużyne. Liczy się zgranie zespołu, grając drużynowo otrzymujemy punkty, które zamieniamy na wyzsze poziomy umiejętności. Możemy stać się szybsi, silniej kopać itp



http://img18.imageshack.us/img18/7433/sygnaturka2s.jpg
Potrzebujesz pomocy ? Zapraszam gg: 175339
http://r9.fodey.com/2156/ed8ead75a92d48f4b1211f3665957aeb.0.gif

Offline

 

#6 2011-05-31 09:03:00

f16marcin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 16
Punktów :   

Re: CounterStrike 1.6 server

O a tu znalazłem dość ciekawy :

WesternMOD
Kontakt:8951498
Czym jest Western Mod?
Western Mod jest to nowiutki mod do counter-strike 1.6 napisany specjalnie dla naszej serwerowni.
Jest to jedyny taki mod na całym świecie! Mod przypadnie każdemu do gustu, kto lubi filmy Westernowskie o Lucky Lucku, Clintcie Eastwoodzie itp. Możemy się wcielić w jednego z 11 bohaterów znanych z kultowych filmów albo wybrać szeryfa (premium) i „pilnować” porządku.
Gra się na specjalnie wybranych do tej rozgrywki mapach osadzonych w dzikim zachodzie od kultowej de_westwood do jeszcze 18 innych ;]


mod posiada :
-11 Bohaterów do wyboru.
- 14 Rang (można więcej) | edycja w configs/rangi.ini
- 3 Odznaki na koniec rundy.
- 19 map w stylu Dzikiego Zachodu.
- Nowe modele broni i postaci.
- Zmienione informacje o wygrywającej drużynie.
- Pluginy umilające grę.
- Postać Premium „Szeryf” - Flaga H

Dołączone mapy:

1. cs_el_castillo_del_diablo
2. cs_WildWest
3. de_colt
4. de_eldorado
5. de_westwood
6. de_wilau
7. de_wildywest
8. fy_westworld
9. rh_canyon
10. rh_gringo
11. rh_texas
12. sp_western
13. csde_hambar
14. cs_pallidvalley
15. cs_wildwest_assault
16. de_goldrush_cz
17. de_littlehouse_b4
18. de_west_ripoux2
19. jk_downsouth

Opis Bohaterów:

Lucky Luke:
Uzbrojony jest w AWP, Deagle i szybciej biega.

Billy Kid:
Uzbrojony jest w Auto-Kampe, p228 i wysoko skacze.

Clint Eastwood:
Uzbrojony jest w Auto-Szmatę, Duel Elites i ma grubsza kamizelkę.

Johnny Thunder:
Uzbrojony jest w Scouta, Glocka i ma więcej HP.

Pow Wow Smith:
Uzbrojony jest w Shotgun, USP, ma wiecej HP, grubsza kamizelke, za to wolniej biega.

Warren Olney:
Uzbrojony jest w Autopompę, a Fiveseven, ma więcej HP, grubsza kamizelkę, ale wolniej biega.

Charlie Nader:
Uzbrojony jest w Glocka, wszystkie granaty i szybko biega.

Chilli NoSee:

Nie słychać go jak chodzi, szybko biega i w ogóle go nie widać – prawdziwy zabójca.

Winnetou
Uzbrojony jest w Krowe, FiveSeven oraz ma HE i Flasha. Posiada takze pol kamizelki.

Raylen Givins
Uzbrojony jest w AK47, P228 i Defusal Kit. Bardzo wysoko skacze, ma o polowe wiecej HP.

Marston
Uzbrojony jest w P90 (SMG), glocka i wszystkie granaty. Bardzo szybko biega, ma wiecej HP i grubsza kamizelke.

Sheriff:
Uzbrojony jest w M4A1, Deagle i Defusal Kit, a także wszystkie granaty.
Posiada również 300 życia i 200 kamizelki.
Sheriff odrobinę szybciej biega i troszkę wyżej skacze.

Mi się podoba na początek poleacam ten . tu link http://amxx.pl/topic/10805-western-mod/

Ostatnio edytowany przez f16marcin (2011-05-31 09:04:33)



http://img18.imageshack.us/img18/7433/sygnaturka2s.jpg
Potrzebujesz pomocy ? Zapraszam gg: 175339
http://r9.fodey.com/2156/ed8ead75a92d48f4b1211f3665957aeb.0.gif

Offline

 

#7 2011-06-01 15:49:16

szymon130

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 64
Punktów :   

Re: CounterStrike 1.6 server

mi tam obojętnie. liczy sie dobra gra.


http://szymon130.info.tm/podpisxd.jpg

Offline

 

#8 2011-06-01 15:52:21

KuBBa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: CounterStrike 1.6 server

Ok. A więc tak ;p , WesternMOD bardzo fajny i można go wypróbować bo nowe rzeczy przyciągają ;p.

GunGame.

GunGama osobiście nie polecam, ponieważ czasami krew zalewa jak ktoś lata z M4 a ty z pistolecikiem i nikogo nie możesz zabić. (Wiem z doświadczenia, bo grałem na czymś takim miałem 19 poziom ale mi się znudziło). Ocena 3+


Warcraft 3 Mod.
Powiem szczerze, że na takim modzie jeszcze nie grałem ( no pierwszy raz na naszym serwie ) i myślę że to fajny MOD, ale ma swoje wady. Moja ocena 4+


Zombie Swarm.
Zombie?? Hmmm... kiedyś byłem maniakiem tego MOD'a i nadal jestem . Jest to wciągający MOD, lecz gorszy od Zombie Infection. Minusem tego MOD'a jest CIEMNOŚĆ, ponieważ jak grałem na niektórych serwerach to w ekranie monitora widać dokładnie to samo, co widać gdy zamknie się oczy . Ocena 4+.


Zombie Infection.
Jet to SUPER MOD. Kiedyś pykałem tylko w to, a ogólnie to minusów nie ma. Są tylko plusy ;d. Na tym MOD'zie są dwa typy "eventu". Jest albo survivor albo Nemezis. Nemezis jak już sama nazwa mówi jest to coś strasznego ;D. Ma ona ponad 100k HP i ciężko ją wykończyć, ale za to można wbić na niej wiele AmoPackow, zabija jednym uderzeniem i BARDZO daleko skacze! Survivor, jest to samotny gracz który w swoim ręku trzyma AK47 oraz nieskończoność amunicji. Ma ponad 1k HP i nawala z niego ile tylko się da bo jest SAM i wszystkie zombi próbują się do niego dobrać.
Myślę że to tyle na temat "eventów". Teraz idziemy dalej! Za AmoPack'i można kupić np. nieskończoność amunicji, super HP, plecak odrzutowy lub autokampe. ( To nie wszystkie rzeczy !! ). Plecak odrzutowy to super rzecz, ponieważ nie dość że możesz latać to możesz, także strzelać rakietami. Jedynym minusem tego oto plecaku jest to że wyczerpuje się nam z niego moc i gdy się wyczerpie możemy spać, lecz gdy wylądujemy i będziemy biegać on znowu nam się naładuje. Z tego co pamiętam AmoPack'i można było sobie przekazywać np. ktoś kończy grę i ma 100AP przekazuje je komu chce. Nie pamiętam jak to się pisało ale chyba w say: /daj (nick) (liczba). Można by było zrobić tak że, amunicja nam się nie kończy czyli mamy nieskończoność amunicji i strzelamy auto ile tylko chcemy. (W razie jakiś problemów lub informacji piszcie do mnie co do sprawy tego MOD'a, mój nick w CS to RibaN oraz w TMNF orange /RibaN/. Zapomniałem opisać klasy zombie ale jest tam ponad 10 klas do wyboru. Ocena tego MOD'a 6-.


Hide and Seek.
Zabawa w chowanego ?? Grałem na czymś takim i nie polecam bo gdy Cię "zakopują" są nudy i nic nie widać. To tylko moje zdanie i nie chce mi się o tym rozpisywać. Ocena to 3.


SuperHero Mod.
Pierwsze słyszę o takim MOD'zie więc nie będę się wypowiadał...


PokeMod.
Grałem ale nie polecam bo jest to nużąca i pochłaniająca dużo czasu gra. Ocena 4.


DeathMatch.
Grałem oraz też bardzo fajny MOD lecz ja za bardzo go nie polecam, ponieważ nie zdążysz kogoś zabić a ktoś tyłu ci head'a pociągnie. Ocena -5.


SoccerJam.
Fajny ale on zmienia w ogóle cały sens gry. Chodzi tam tylko o zdobywanie i strzelanie goli. Nie polecam. Ocena +3.


Jest jeszcze MOD, o nazwie DeathRun. Jak chcesz Marcin sprawdź to sobie bo też spoko MOD'zik .

Ale jest też opcja tego, że serwer nie będzie działał na podstawie żadnego MOD'a tylko po prostu CT vs. TT. Przemyśl to sobie.

GDYBY KTOŚ CHCIAŁ WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ O TYCH MODACH MOŻNA DO MNIE PISAĆ.
Pozdrawiam RibaN ( Kuba )  ).

Ostatnio edytowany przez KuBBa (2011-06-01 15:58:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgseriale.pun.pl www.bso2d.pun.pl www.architektura08.pun.pl www.saifirani.pun.pl www.sp.pun.pl