Forum Klanu Ninja

Forum Klanu Ninja w grze Trackmania

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witaj na stronie ninja :)

#1 2011-04-11 16:55:23

ZetKa

Gość

Ban za nic.

Witam!
Kilka minut temu dostałem bana od PEREgo, ponieważ napisałem "niee" gdy restartował trasę.
Wydaje mi się, że powinienem zostać odbanowany, bo bardzo lubię grać na waszym serwie i staram się być kulturalny.
Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej proźby!

 

#2 2011-04-13 19:34:17

 krzys_pery

Administrator

status pery5@aqq.eu
2415373
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Ban za nic.

nie bedzie pozytywnego rozpatzrenia, cały czas sie madrzysz i wchodzisz ludzia na odcisk, jak przyszedłem na server to wąłsnie była vota na kick dla ciebie i wszscy cie wyzywali za twoje nie potrzebnie wstrzynane kłutnie. Do tego nadepłes mi jeszce na odcisk swoimi madrosciami i tym ze na kazdej trasie obojetnie czy fajna czy tez nie dajesz --- Jak mnie wkurwisz to zaarz ci dam jeszce blacklist i juz nigdy nie zagrasz na serverach ninja. Lepiej poszukaj sobie innego servera bo my ciebie nie chcemy!


http://www.fotohost.trendythings.com.pl/images/036dwc6e90h2o2sr8czd.png

Offline

 

#3 2011-04-14 11:28:47

MentalnaPaskuda

Gość

Re: Ban za nic.

Witam dostałem bana za obrażanie graczy, lecz zrozumiałem ze bylo to nie potrzbne choc sam tez bylem atakowany...
Prosze o odbanowanie bo gra tam moj real imperator i chce z nim pykac pozatym zapewniam ze juz zadne zle slowo z moich ust nie padnie , pozdrawiam!

 

#4 2011-04-17 19:05:50

ZetKa

Gość

Re: Ban za nic.

krzys_pery napisał:

nie bedzie pozytywnego rozpatzrenia, cały czas sie madrzysz i wchodzisz ludzia na odcisk, jak przyszedłem na server to wąłsnie była vota na kick dla ciebie i wszscy cie wyzywali za twoje nie potrzebnie wstrzynane kłutnie. Do tego nadepłes mi jeszce na odcisk swoimi madrosciami i tym ze na kazdej trasie obojetnie czy fajna czy tez nie dajesz --- Jak mnie wkurwisz to zaarz ci dam jeszce blacklist i juz nigdy nie zagrasz na serverach ninja. Lepiej poszukaj sobie innego servera bo my ciebie nie chcemy!

Pierdol się chuju. Nic takiego nie miało miejsca!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gdphotography.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl www.deatch.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.dziks.pun.pl